Brama garażowa Hörmann

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się dyscypliną Hörmann oraz bywa najogromniejszym wytwórcą bram garażowych, jak również napędów. Marka Hörmann jest marką dziedziczną działającą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie najnowszych rozwiązań a także najdoskonalszej gatunkowości towarów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie oraz czwartą generację wnuków oraz prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami ponoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Czołowa baza firmy umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym miejscu poza sekretariatami centrali, mieszczą się również składy o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka ma cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie spółka zatrudnia w nich ponad stu wysoce wykwalifikowanych pracowników. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada sporą sieć partnerów handlowych na obszarze całego państwa. Gwarantuje ona błyskawiczny a także fachowy serwis oraz zapewnia sprzyjającą, specjalistyczną obsługę kontrahenta.