W co bezwględnie powinna zostać zaopatrzona sala weselna?

Szczególnie często przygotowania do wesela ziszczają się od wypatrywań zdatnej sali weselnej. Oczywiście, że to prościutka sprawa, poniewać teraz ilość sal jest oszałamiająca. Raczej nam się tylko tak wydaje, faktycznie pakiet bywa duży, lecz jak dobrać aby wszyscy zaproszeni czuli się komfortowo? Przy selekcji sali weselnej postawmy na prymarne wrażenie. W związku z powyższym, zachodząc na salę weselną na pierwszym planie skupmy się na oferowanej zasadniczej sali, w której będą świętować goście. Warto również zapytać właściciela, by faktycznie przedstawił ofertę, z dokładną liczbą stołów i krzesał, aby było możliwe posiadać miarodajny wynik ilu faktycznie uczestników zmieści się na sali weselnej.

Przeważająca większość wesel jest aranżowana w czasie letnim, a w związku z tym, przypuszczalnie nie może zabraknąć klimatyzacji. Wiadome jest, że spiekoty zawadzają w przyjemności, a co więcej faktycznie mogą niekorzystnie wpłynąć na smak jedzenia. W kolejnych kwestiach, winniśmy oczywiście zwrócić uwagę na zaplecze, pojmowane w tym miejscu jako kuchnia oraz naturalnie wydawane przez kuchnię dania. Jeżeli posiadamy możliwość to zajdźmy na kuchnię a także skosztujmy proponowanych zestawów dań.

Następna sprawa rzeczywiście często jest pomijana, ale bardzo kluczowa. Napomyka się tutaj o półpiętrze podeście dla orkiestry oraz parkiecie. Zawsze pamiętajmy, żeby orkiestra miała dostosowaną ilość miejsca, aby rzeczywiście mogła czuć się autonomicznie a parkiet by był zabezpieczony dla wszystkich uczestników.